Polityka Bezpieczeństwa

W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM KORONAWIRUSEM
W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości oraz Pracowników, zgodnie z aktualnymi wytycznymi instytucji odpowiedzialnych za ochronę zdrowia (GIS, MZ, WHO) - przygotowaliśmy nasz obiekt, tak aby w jeszcze większym stopniu spełniał jak najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Prosimy o zapoznanie się z aktualnie obowiązującymi zasadami. Co warto wiedzieć przed przyjazdem? Każdy z naszych gości otrzyma mailowo procedurę wraz z wszystkimi informacjami dot. bezpieczeństwa. Procedury są systematycznie wdrażane w obiekcie, aby zagwarantować Państwu bezpieczny, spokojny odpoczynek.

WAŻNA INFORMACJA - Wytyczne dotyczące bezpieczeństwa Podczas przyjazdu do hotelu muszą być Państwo zaopatrzeni w maseczki/przyłbice (w obiekcie istnieje możliwość zakupu masek i rękawiczek) Zastrzegamy sobie prawo do pomiaru temperatury.

W przypadku stwierdzenia wyraźnych oznak tj. temperatura pow. 38 stopni, kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu, nie będzie możliwe zameldowanie w Sanatorium Słowacki. Osoba z opisanymi objawami będzie poproszona o jak najszybsze zgłoszenie się do najbliższego oddziału zakaźnego własnym transportem, celem konsultacji z lekarzem lub skontaktowanie się z odpowiednimi służbami. Prosimy Państwa o parkowanie samochodów wyłącznie na parkingu.

RECEPCJA Podczas meldowania w recepcji może przebywać tylko 1 osoba przy stanowisku (chyba, że osoby będą zameldowane w jednym pokoju). Recepcja obsługuje Gości za osłoniętym pleksą stanowiskiem, która do minimum ogranicza kontakt bezpośredni. Przy stanowisku recepcyjnym znajdują się płyny do dezynfekcji rąk.

POKOJE Pokoje hotelowe wietrzone są po każdym pobycie. Każdy pokój hotelowy jest generalnie sprzątany, a wszystkie powierzchnie są dezynfekowane specjalnymi środkami odkażającymi. Pracownicy działu służby pięter wyposażeni są w maseczki/przyłbice oraz jednorazowe rękawiczki. Pokoje sprzątane są na życzenie gości. Nie będą porządkowane Państwa osobiste rzeczy.

RESTAURACJA I KAWIARNIA Przed wejściem do restauracji znajdują się środki do dezynfekcji rąk. Każdy z gości podczas korzystania z bufetu szwedzkiego ma obowiązek mieć maseczkę oraz rękawiczki jednorazowe. Ograniczyliśmy liczbę osób jednocześnie spożywających posiłki z zachowaniem bezpiecznych odległości. Dezynfekujemy stoliki w restauracjach po każdym Gościu. Powierzchnie w restauracji są dezynfekowane, a pomieszczenie regularnie wietrzone. Wszystkie posiłki przygotowywane są w sterylnych warunkach. Posiłki podawane w formie bufetu szwedzkiego.

SPA &WELLNESS Przed wejściem do strefy SPA znajdują się środki do dezynfekcji. Pracownicy SPA obsługują Gości w maseczkach/przyłbicach i rękawiczkach. Klamki w drzwiach do gabinetów są każdorazowo dezynfekowane. Gabinety, szatnie, prysznice w strefie SPA są dezynfekowane po każdym Gościu. Zabiegi prosimy rezerwować wcześniej i dotrzymywać umówionych godzin. REHABILITACJA Przed wejściem do strefy REHABILITACYJNEJ znajdują się środki do dezynfekcji. Pracownicy Rehabilitacji obsługują Gości w maseczkach/przyłbicach i rękawiczkach. Gabinety, leżanki, prysznice w strefie Rehabilitacji są dezynfekowane po każdym Gościu. Zabiegi prosimy rezerwować wcześniej i dotrzymywać umówionych godzin. Obowiązuje dyżur pielęgniarski. Lekarz dyżuruje od poniedziałku do piątku. W gabinetach medycznych obowiązuje reżim sanitarny.

STREFA BASENÓW BASENOWA Ograniczyliśmy liczbę Gości przebywających jednocześnie w Strefie Basenowej. Ratownicy basenowi wyposażeni są w maski ochronne. W saunach prosimy siedzieć na ręcznikach. Przed wejściem do saun prosimy o wymycie ciała mydłem. W Strefie Basenowej zaplanowane są przerwy techniczne na wietrzenie i dezynfekcję przestrzeni.

INFORMACJE OGÓLNE W całym obiekcie (za wyjątkiem pokoi) obowiązuje Państwa zachowanie bezpieczniej odległości (min. 1,5 m) pomiędzy sobą. Goście przebywający na przestrzeni wspólnej zobowiązani są do noszenia maseczek. W windzie mogą jechać w jedocześnie tylko osoby z jednego pokoju bądź rodzina. Na terenie hotelu dla wszystkich gości są dostępne środki do dezynfekcji rąk. W przestrzeniach wspólnych będą dezynfekowane klamki, poręcze, krzesła i powierzchnie płaskie. Wszystkie pomieszczenia przed Państwa przyjazdem będą wietrzone i dezynfekowane. Personel będzie obsługiwał w maseczkach/przyłbicach i rękawiczkach. Wszystkie zalecenia są monitorowane na bieżąco i w przypadku zmian, natychmiast aktualizowane. Prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami obowiązującymi w Resorcie Resort ma prawo odmówić pobytu gościom, którzy nie stosują się do obostrzeń zgodnie z polityką bezpieczeństwa.