Nasze sanatorium

W naszym sanatorium

Oferujemy państwu szeroki wachlarz usług medycznych, w tym kompleksową terapię uzdrowiskową opartą na zabiegach balneologicznych takich jak: kąpiele siarczkowe, kąpiele w zawiesinie borowinowej, kwasowęglowe, jodowo-bromowe, zawijania borowinowe, dopełnione przez zabiegi z zakresu hydroterapii, kinezyterapii i fizykoterapii oraz różne formy masażu i metod specjalnych fizjoterapii (terapia manualna, PNF, terapia tkanek miękkich, kinezjotaping, kompleksowa terapia przeciwobrzękową).

Dbamy o Ciebie

Wysokokwalifikowana kadra medyczna, oraz program rehabilitacyjny dobierany indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego pacjenta gwarantuje Naszym kuracjuszom szybki i długotrwały efekt leczniczy w postaci poprawy stanu zdrowia i/lub złagodzenia objawów bólowych.

Wyjątkowe miejsce dla osób ceniących spokój i prywatność

Przyjazna i kameralna atmosfera, to jest to co nas wyróżnia, na tle innych ośrodków. Sprawiamy, że kuracja staje się przyjemnością, a nie koniecznością.

Skorzystaj z najcenniejszego daru jaki oferuje Busko-Zdrój

Siarczkowe wody lecznicze, które stawiają Busko - Zdrój w randze unikalnych uzdrowisk w całej Europie.

Ponadto jako pierwsi termalną wodę siarczkową pozyskiwaną z ujęcia Busko C1.

W źródle tym wydobywana jest krystalicznie czysta, wysokozmineralizowana, woda siarczkowa o wysokiej zawartości siarkowodoru i jodków.